Lāzerterapija

Lāzerterapija pielietojama, ārstējot iekšējo orgānu, balsta - kustību aparāta, uroloģiskās un ginekoloģiskās slimības, LOR, ķirurģiskās un neiroloģiskās patoloģijas, ādas saslimšanas, kā arī palīdz pediatrijā un kosmetoloģijā.

Lāzerterapija saīsina kopējo ārstēšanās ilgumu 2 - 3 reizes, tātad attiecīgi saīsinās arī darba nespēja. Pirmo reizi Latvijā ir pieejama unikāla lāzerlitotripsijas (akmeņu skaldīšanas) metode. Bez operācijas iespējams atbrīvoties no žultspūšļa un urīnizvadceļu akmeņiem.

Indikācijas lāzerterapijai:

Iekšķīgās slimības: sirds išēmiskā slimība, rehabilitācija pēc miokarda infarkta, hipertoniskā slimība, gastrīti, kuņģa, un 12 pirkstu zarnas čūlas slimība, pankreatīts, aknu ciroze, žultsakmeņu slimība, kolīti, bronhīti, pneimonijas, bronhiālā astma.

Neiroloģija: osteohondroze, kakla - pleca sindroms, dažādu lokalizāciju neirīti un neiralģijas, Parkinsona slimība, izplatītā skleroze, vertebrobazilārā nepietiekamība, rehabilitācija pēc insulta, herpes zoster.

Ķirurģija: brūces, apdegumi, kaulu lūzumi, iekšējo orgānu traumatiski bojājumi, kaulu un mīksto audu strutainas saslimšanas, flegmonas, furunkuli, karbunkuli, hemoroīdi, tromboflebīti, obliterējošs endarterīts, trofiskās čūlas, limfadenīti, eksostozes.

LOR slimības: otīti, rinīti, sinusīti, tonsilīti, Menjēra slimība.

Uroloģija: akūts un hronisks pielonefrīts, urīnizvadceļu akmeņi, cistīts, uretrīts, prostatīts, neiroloģiski seksuālie traucējumi.

Ginekoloģija: akūts un hronisks salpingooforīts, endometrīts, mastīts, mastopātija, disfunkcionālas dzemdes asiņošanas, vulvas krauroze, neauglība, seksuālie traucējumi.

Dermatoloģija un kosmetoloģija: neirodermīts, ekzēma, psoriāze, sarkanā vilkēde, herpes, plikpaurība, vitiligo, ādas novecošanas profilakse.

Stomatoloģija: pulpīts, paradontoze, stomatīts, žokļa lūzumi, hronisks sialoadenīts.

Pediatrija: bieži slimojošu bērnu rehabilitācija, garais klepus, vējbakas, enurēze, stostīšanās, tuvredzības korekcija, rehabilitācija pie bērnu cerebrālās triekas.

Sporta medicīna: rehabilitācija pēc traumām, rehabilitācija pēc sporta pārslodzēm, psihofizioloģiskā stāvokļa aktivācija pirms sacensībām.